Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Een fijne training waarbij ik de gehele dag goed geconcentreerd kon blijven en goed bruikbare handvaten heb gekregen. Deze handvaten zijn laagdrempelig en goed toe te passen in de dagelijkse werkzaamheden.
Goed voorbereide training, met een ervaren trainer Job. Goede tips en tools gekregen om nog beter in regie te komen.
Ik heb de training Time management gevolgd die werd gegeven door Jon. Een hele fijne trainer die heel interactief de training verzorgd. Tijdens de training worden er praktische tips gegeven en gedemonstreerd. Het zijn tips die je daadwerkelijk in je dagelijks werk kunt gebruiken.
Zeer uitgebreide training met praktijkvoorbeelden die toepasbaar zijn in de organisatie.
Ik vond het een zeer nuttige training t.a.v. structuur te krijgen in het plannen van de werkvoorraad. Zeker in Outlook. Tips gekregen om niet teveel afgeleid te worden met het mailverkeer, toepassen van To Do-lijst en de 1:1-lijst, inbox nalopen en eventueel leegmaken. De trainer gaf ook heel goede informatie en is heel duidelijk en enthousiast.
De cursus Time Management die ik recent heb gevolgd, heeft een enorme impact gehad op mijn productiviteit en algehele werkbalans. Vooraf worstelde ik vaak met het stellen van prioriteiten en voelde ik me constant overweldigd door mijn takenlijst. Dankzij deze cursus heb ik niet alleen inzicht gekregen in effectieve technieken, maar ook praktische tools die ik dagelijks toepas.
David gaf een zeer leuke training. Je ziet dat hij zelf ook erg enthousiast is over wat hij verteld. Daardoor krijg je energie om er zelf ook mee aan de gang te gaan. Vooral de simpelheid van zijn tips helpen goed. Iets nieuws aanleren kost 30 dagen, maar door je te richten op de tools die je al hebt (Outlook) kun je snel een goed werkende workflow opzetten.
Erg leerzame dag gehad, met veel bruikbare tips! Spontane docent die zijn lesstof op een humoristische manier kon overbrengen.
De cursus Timemanagement van Tijdwinst was een geweldige kans om beter te leren plannen en organiseren. Tijdens de cursus worden een hoop praktische tips besproken die je meteen kunt toepassen. Met goed lesmateriaal, een deskundige trainer en een fijne sfeer biedt deze cursus praktische toepassingen om nog beter met je tijd om te gaan. Ik raad het zeker aan aan iedereen die zijn of haar timemanagementvaardigheden wil verbeteren!
Ik heb een erg positief gevoel overgehouden aan de training van Tijdwinst.com. Trainer Jon wist door goede afwisseling van theorie, praktijk en humor de aandacht de hele dag perfect vast te houden. Er zijn vele handvaten en tips geboden waar ik zeker wat aan ga hebben en waardoor ik zeker wat meer structuur in mijn dag en werkzaamheden ga krijgen.