Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Ik volgde bij tijdwinst de training Timemanagement. Deze training was informatief en praktisch georiënteerd. Na de training met diverse collega’s overlegd hoe we e.e.a. kunnen toepassen in combinatie met de verschillende tips.
Nu voor mij wel de belangrijkste taak voor de komende 3 weken, de aanpassingen gestructureerd toepassen.
Je krijgt in deze workshop een hoop waardevolle tips die je goed kunt toepassen in de praktijk. Uiteraard begon de training stipt op tijd en was deze ook keurig op tijd afgelopen. Ik kan de workshop van harte aanbevelen.
De trainer wist tot op het einde van de dag mijn aandacht er bij te houden. Er was veel interactie met het publiek, korte en bondige demo’s. Veel uitleg was concreet en to the point! Een aanrader.
Het was een leerzame dag waar ik veel aan heb gehad. De trainer heeft deze dag op leuke manier ingedeeld zodat de groep het ook heel leuk vond.
Mijn werkdag word ingevuld door de lengte van de mail box en onvoorziene situaties waardoor ik veel stress ervaar en het gevoel heb dat zaken me overkomen. Ik heb het gevoel mijn werk niet af te krijgen.
In de training word duidelijk uitgelegd dat regie pakken over je agenda en je mail heel goed kan. Je krijgt heel veel tips en trucs. Inzicht in gedragsverandering bij jezelf maar ook praktische tips in hoe je de mail box en agenda beter kunt inrichten.
Leuke, energieke training met veel tips over het handiger organiseren van je werk. Zin om ermee aan de slag te gaan en te ervaren wat het oplevert!
De cursus Timemanagement was een dag vol met praktische tips die je enthousiasmeren om ze meteen in de praktijk in te gaan zetten. Vrijwel alle situaties waren herkenbaar. Fijn dat hier dan meteen op ingespeeld kan worden. Trainer David is een enthousiaste en bevlogen trainer die je op een prettige manier meeneemt in alles en herkenbare voorbeelden geeft. Ik heb er zin in om de geleerde tips en tricks in de praktijk te gaan inzetten!
Ik heb veel geleerd en ook heel veel aanvulling op wat ik al deed. Los daarvan was de training ook erg leuk om te volgen.
Jon heeft ons op een hele prettige manier een fijne training gegeven. De training geeft inzicht, creëert bewustwording en geeft je uitstekende tips om gelijk mee aan de slag te gaan. Daarnaast krijg je toegang tot naslagwerk en diverse filmpjes.
Naast de (onbekende) planmogelijkheden van Outlook waren ook het creëeren van een ZERO Inbox en het slim E-Mailen handige tips die ik (hopenlijk afdelingsbreed) ga introduceren.
De training maakt zijn naam waar. De tools die aangereikt zijn door de trainer komen van toepassing en doordat ze zeer gebruiksvriendelijk zijn, pas ik ze al toe in mijn werk, waardoor ik tijd win! Zou eigenlijk voor iedereen verplicht moeten worden bij de “voordeur” en niet als het al bijna te laat is.
Trainer Jon kwam bij ons en heeft vandaag een training Time Management gegeven. Ik heb veel tips & tricks geleerd, zoveel om beter mijn tijd in te delen voor het werk, maar zeker ook privé. Jon heeft een aangename stem, luistert goed, kijkt mensen goed aan en noemt ze bij naam. Dat is een zeer prettige manier waardoor je je prima kunt openstellen voor de informatie en waarbij je zelf ook iets ‘durft’ te zeggen omdat je je snel op je gemak voelt.

