
Dankjewel voor je bericht!
Je hoort snel van ons.
Ervaringen van onze cursisten
Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.Ik zocht naar de ontbrekende schakels in mijn tijdsmanagment en die heb ik gevonden. Er gingen al heel veel dingen goed, maar de puntjes op de i zijn zeker gezet gisteren.
Was een zeer nuttige en gezellige dag
De docent (Jon) hield mooi de vaart erin en wisselde de theorie mooi af met voorbeelden uit de praktijk en anekdotes. Soms een feest van herkenning. Je krijgt praktische tips die je meteen toe kunt passen. Het zal een kwestie van tijd zijn om te zien of en wat het oplevert maar ik ben in ieder geval enthousiast begonnen met de tips toe te passen.
Uitstelgedrag is voor mij herkenbaar. Veel werkzaamheden, weinig tijd, bepaalde klussen blijven liggen. Deze cursus heeft mij geholpen om werkzaamheden in behapbare stappen op te delen en te kijken naar de manieren van communiceren en informeren hierover.
Ik zou wel wat meer focus willen op andere softwareprogramma’s dan Outlook. Ik gebruik Microsoft Teams naast Outlook wat de uitdaging behoorlijk anders maakt.
Een hele fijne training.
– helder
– duidelijk uitgelegd met doe-opdrachten, filmpjes en voorbeelden
– concreet wat je waarvoor kunt gebruiken
Ondertussen met veel plezier aan de slag gegaan om zowel time management op het werk als in de privé situatie toe te passen. Dat geeft rust en meer plezier in het werk. Ik gun iedereen deze training.
Een training timemanagement die een hele dag duurt, klonk naarmate de dag naderde steeds meer als iets waar ik me beter niet voor had kunnen opgeven. Terugkijkend ná de dag ben ik heel blij dat ik er wél aan heb deelgenomen!
De training was een heerlijke combinatie van achtergrondkennis en praktische tips. Aan alleen achtergrondkennis – hoe werkt je brein, waarom zijn we verslaafd aan afleiding – heb je in de praktijk weinig, maar aan alleen praktische tips zonder te weten waar ze op gebaseerd zijn ook niet. De combinatie van de twee maakte dat ik richting het einde van de trainingsdag gewoon zin had om met mijn mailbox, takenmanager, agenda en pomodoro’s aan de gang te gaan.
Kortom, hele fijne training waar ik meteen iets aan heb en vooral waar ik meteen door in actie kwam!
Vanuit je eigen invloedsfeer ontvang je praktisch uitvoerbare tips om grip te krijgen op je mails en ander info bronnen.
Leuke interactieve training waarna je meteen zin hebt om met de leerstof aan de gang te gaan.
Ik heb niet eerder een trainingsdag meegemaakt waar de praktische-tips-dichtheid zo hoog lag als bij deze training Timemanagement. Er werd ontzettend veel behandeld, zonder dat er haast achter zat. Zelfs als ik maar een kwart van alle adviezen daadwerkelijk succesvol kan toepassen in mijn werk, is dat al grote winst. Heel blij dat ik deze training gevolgd heb.
Omdat ik weet dat ik effectiever werken kan maar het zelf niet voor elkaar kreeg heb ik een timemanagementcursus gevolgd bij Tijdwinst.com. Ik ben net klaar met het inrichten van mijn lichtgewicht waterdichte timemanagement systeem (jawel, inbox is opgeruimd en zowaar leeg!) en klaar voor een effectievere toekomst. De wil is er in ieder geval!
De trainer was vriendelijk en kundig en kon alle vragen beantwoorden. Hij had een goede mix tussen enerzijds vertellen en informatie verstrekken en anderzijds werkvormen die mij als cursist zelf aan het werk zetten en me tot nieuwe inzichten over mijn werkwijze brachten. Ik heb zin om het geleerde in de praktijk te brengen.
