Yes! Leuk dat je je wilt aanmelden

Je kunt je direct inschrijven of eerst een optie nemen. Wij nemen contact met je op na je inschrijving. Tot snel!

Samenvatting

14 januari 2027  09:30 - 16:30 Utrecht

Prijs per deelnemer € 575,00
Aantal deelnemers
Totaal excl. BTW € 
Totaal incl. BTW € 
Aanbetaling 10% € 

Toch liever een andere dag?

We zijn er het hele jaar voor je

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Leon Heiligers

Naast de (onbekende) planmogelijkheden van Outlook waren ook het creëeren van een ZERO Inbox en het slim E-Mailen handige tips die ik (hopenlijk afdelingsbreed) ga introduceren.

Monique Dames

De training Timemanagement van Tijdwinst is een fijne training boordevol praktische tips en tricks en ondersteunende theorie. Er is ruimte voor eigen inbreng, humor èn direct aan de slag gaan/oefenen met jouw eigen uitdagingen.

Jacobien

Een fijne training waarbij ik de gehele dag goed geconcentreerd kon blijven en goed bruikbare handvaten heb gekregen. Deze handvaten zijn laagdrempelig en goed toe te passen in de dagelijkse werkzaamheden.

Beste opleider

Beste opleider

8 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.900 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten