Yes! Leuk dat je je wilt aanmelden

Je kunt je direct inschrijven of eerst een optie nemen. Wij nemen contact met je op na je inschrijving. Tot snel!

Samenvatting

10 december 2026  09:00 - 16:00 Utrecht

Prijs per deelnemer € 525,00
Aantal deelnemers
Totaal excl. BTW € 
Totaal incl. BTW € 
Aanbetaling 10% € 
Ghislen
Sales manager

Toch liever een andere dag?

We zijn er het hele jaar voor je

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Esther Besselink

De training wordt vol enthousiasme gegeven en zit vol praktische tips. Ik heb het idee dat ik mijn werkdag nu veel efficiënter kan inrichten.

Alzira Freire

De training maakt zijn naam waar. De tools die aangereikt zijn door de trainer komen van toepassing en doordat ze zeer gebruiksvriendelijk zijn, pas ik ze al toe in mijn werk, waardoor ik tijd win! Zou eigenlijk voor iedereen verplicht moeten worden bij de “voordeur” en niet als het al bijna te laat is.

Jasper Bron

Ik was altijd een beetje sceptisch als het om time-management trainingen ging, maar Job heeft mij de ogen geopend. Veel voorbeelden waren heel herkenbaar en Job brengt de stof op een fijne, duidelijke manier over. Ik pluk nu al de vruchten van de training en verwacht morgen mijn mailbox leeg te hebben 🙂

Beste opleider

Beste opleider

7 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 
9,4

Score: 9,4

In het afgelopen jaar en meer dan 6.800 beoordelingen

+
25 jaar ervaring

+ 25 jaar ervaring

Met onze ruim 25 jaar ervaring zijn wij dé specialisten