Yes! Leuk dat je je wilt aanmelden

Je kunt je direct inschrijven of eerst een optie nemen. Wij nemen contact met je op na je inschrijving. Tot snel!

Samenvatting

25 januari 2024  09:00 - 16:00 Alkmaar

Prijs per deelnemer € 450,00
Aantal deelnemers
Totaal excl. BTW € 
Totaal incl. BTW € 
Aanbetaling 10% € 
Ghislen
Account manager & trainer

Toch liever een andere dag?

We zijn er het hele jaar voor je

Ervaringen van onze cursisten

Wij delen continu onze ervaringen en tips om je te inspireren.
Michiel Van den Bergh

Tijdens de presentatie werden meerdere functies binnen outlook alsook een hoop tips & tricks gebruikt over hoe jezelf mentaal sterk te houden en je optimaal te kunnen focussen.

Jeroen Simons

Cursusleider Patrick nam ons op bevlogen wijze mee door alle valkuilen van het verkeerd plannen om daarna inzicht te geven in hoe dit beter te doen met behulp van o.a. Outlook. Dit om meer overzicht en tijdwinst te creëren.

Deze cursus is een aanrader voor iedereen die moeite heeft met plannen. Je krijgt bruikbare tips en aan de hand van de toegestuurde handouts kun je meteen aan de slag.

Ruben Keulen

Dit is mijn tweede Tijdwinst training, wederom als zeer prettig en leerzaam ervaren. Ik heb op mijn werk ook al mensen geënthousiasmeerd.

Beste opleider

Beste opleider

6 maal verkozen tot “Beste opleider van Nederland”.

Landelijke dekking

Landelijke dekking

Trainingen op diverse locaties in Nederland en België.

100% Tevredenheid

100% Tevredenheid

Garantie: als je het beloofde resultaat niet behaalt, is dit ons risico.

Score: 9,3

Score: 9,3

In het afgelopen jaar en meer dan 6.000 beoordelingen

+20 jaar ervaring

+20 jaar ervaring

Met onze ruim 20 jaar ervaring zijn wij dé specialisten